Dárek k nákupu na tento týden. Při koupi jízdního kola model 2018-19   automaticky přibalíme sadu světel, bidon,láhev na kolo  a nářadí..:-)

Bezstarostná jízda

Pořídili jste si skvělé kolo a máte obavu z toho, že by Vám ho někdo mohl ukrást nebo že si ho zničíte? Bojíte se ho nechat v autě, zamčené venku bez dozoru nebo přes noc ve sklepě? Pak jste u nás správně. Naše pojištění kol doporučují dvojnásobný mistr světa v biketrialu Josef Dressler a paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice Jiří Ježek.

Na co se pojištění kol a elektrokol vztahuje?

  • *krádež z objektu či volného prostranství
  • *krádež z auta či nosiče na kolo
  • *loupež
  • *poškození či zničení nehodou
  • *poškození či zničení při přepravě
  • *vandalismus

Na co se pojištění nevztahuje
*odcizení jízdního kola z vozidla či nosiče mezi 22. a 6. hodinou
*krádež kola z volného prostoru mezi 22. a 6. hodinou
*škody na příslušenství (tachometr, světlo, nosič)
*škody, na něž se vztahuje záruka

Spoluúčast

Od pojistného plnění se vždy odečítá spoluúčast ve výši 10 % z ceny kola (minimálně 1 000 Kč). Pokud dojde k poškození či zničení kola nehodou, spoluúčast činí 20 %.


Starší kola

Starší kolo si můžete pojistit za stejnou cenu jako kolo nové. V době uzavření pojistné smlouvy nesmí stáří jízdního kola přesáhnout 2 roky. Pojištění sjednáte v našich partnerských prodejnách kol, kde Vaše kolo zkontrolují a podle dokladu o koupi vystaví pojistku.

Leták ke stažení zde.
Pojistné podmínky zde.

Budete-li mít zájem o pojištění jízdního kola, které u nás koupíte,  kontaktujte nás prosím na online chatu, emailu obchod@newbike.cz nebo telefonicky na 777915665.

K jízdním kolům modelové řady 2018 je možnost pojištění  na jeden rok zdarma za splnění podmínek . Bližší informace na telefonu 777915665 nebo na online chatu. Po objednání kola Vás budeme kontaktovat , pokud budete mít nárok pojištění zdarma.

 

  •  
Info linka: +420 777 915 665
0 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný.